třídní projekty

Bažantnice

11. června 2012 v 15:32 | honza

Paní učitelka dostala nápad, že budeme dělat naučnou stezku. Nejdřív jsme si zjistili co žije v Bažantnici za zvířata a pak jsem zjiatili že rostliny rotou pak jsme zjistili že tady žije hodně zajimavejch zvířat tak jsme natrhali klacky na ně jsme přilepily papíry s informacemi o zvířatech , např.
Skokan zelený, skokan hnědý a máme tady i stromy např lípu, dub….

Stezka Projekt

11. června 2012 v 15:28 | Zdeněk Horký
Paní učitelka přišla s nápadem, že vytvoříme Naučnou stezku po Bažantnici, nám se to líbilo, tak každý dostal domů práci. Našim úkolem bylo vyhledat informace o rostlinách a živočiších. Co tam můžete najít: např. ropuchu, včely lesní a vodoměrku. Stezka začíná u naší školy a končí u zahrádkářských kolonií. Dělali jsme to asi tak týden. Na projektu se podíleli: Martin Čermák, Vítek Bureš, Iva Heráková, David Urlych, Honza Blizman, Kamila Šmejkalová, Věra Mrázková, Libor Novotný
.

Naučná stezka

11. června 2012 v 15:26 | Vít bureš

NAUČNÁ STEZKA

Paní Učitelka nám řekla, ať si na počítačích vyhledáme chráněné živočichy a také chráněné rostliny. Zjištěné informace jsme vytiskly, zalaminátovali a přilepili je na kousek klacku pak jsme je zabodali k vrbě u školy, pak před školou, potom u dubu před školou, pak u lísky, černý bez….Výtvarníci : Jan Blizman, Vít Bureš, Zdeněk Horký, Libor Novotní, Věra Mrázková, Kamila Šmejkalová,

Martin čermák, Iva Heráková, David Ulrych

Naučná stezka Bažentnice

4. června 2012 v 10:44 | David UlrychDostali jsme za úkol vyhledat informace o rostlinách, živočiších a stromech, které najdeme v blízkém lese Bažantnice. Shromáždili sme všechny informace z internetu zalaminovali a nalepili na větve od stromu. Jednoho krásného dne naše třídní učitelka nás vzala sebou ven o vyučování, začali jsme zapichovat cedulky do země. Stezka začíná u vrby a pokračuje až k zahrádkářské kolonii. Cestou najdeme i struhu Jamborovku, kde žijí vzácné druhy žab.

Stezka Bažantnicí

1. června 2012 v 13:15 | Martin Čermák

Žáci deváté třídy vytvořili stezku lužním lesem Bažantnicí. Na stezkou můžete najít informace o živočiších a rostlinách které tady můžeme vidět. Stezku jsme udělali protože bereme v přírodopise životní prostředí. Naším úkolem bylo najít informace na internetu povidání o Poděbradské Bažatnicí. A o rostlinách a živočiších které žijí v Bažantnici. Vytiskli jsme to a zalaminátovali a přilepili tavicí pistolí na klacíky, které jsme umístili do lesa.

Ctirad a Šárka

12. dubna 2012 v 14:24 | V.B a III.B

O silném Bivojovi

12. dubna 2012 v 14:07 | V.B a III.B

O Krokovi a jeho dcerách

12. dubna 2012 v 13:50 | V.B a III.B

O Horymírovi

12. dubna 2012 v 13:46 | V.B a III.B

Moje prázdniny

7. září 2011 v 13:09 | kamila šmejkalová
Jedeme k moři nejdřív jsme jeli vlakem do Barcelony pak jsme letěli letadlem .

Na letiště pro nás přijel autobus a odvezl všechny na hotely.

Přijeli jsme tam v 7:00hodin večer.

Dali nám večeři.

Druhý den jsme šli na pláž.

Viděli jsme polovinu Španělska.

Večer byl ohňostroj.

Večer byli trhy.

Dovolenou jsme si pořádně užili.

Na konci prázdnin jsme jeli do Velký Úpy.

Jeli jsme lanovkou na nejvyšší horu v Čechách.

Byli jsme na bobové dráze a na klouzačkách.

Potom jsme byli v Polsku s přáteli.

Viděli jsme minifaktury.

Byly to úžasné prázdniny.

Konopiště

7. září 2011 v 9:34 | Martin Čermák
Jeli jsme srpnu na výlet na Konopiště. Jeli jsme z Poděbrad do Prahy hl. n a z Prahy do Benešova a odtud pešky jsme šlapali 2 km. na Konopiště. Cestou jsme potkali firmu DANONE. Je to zámek jmenuje se Konopiště protože se tam dřív pěstovalo konopí . Šli jsme na prohlídku prvního okruhu. Byli tam pokoje přijímací a na chodbě byla ukázka zvěře. Ta prohlídka trvala asi 1 hodinu. Šli jsme ne podívat do zahrady procházeli se tam volně pavi bylo tam mnoho květin. A šli jsme pak na spátek do Benešova pěšky jeli jsme vlakem do Prahy hl. n a z Prahy rychlíkem domu do Poděbrad přijeli jsme do Poběbrady přijeli jsme přibližně v 21:00.

akce u strejdy

7. září 2011 v 9:29 | David Ulrych

Celou noc jsem nespal jak jsem se těšil, ráno jsem vstal museli jsme čekat do 10:00h. Nahodili sme auto a jeli do Nymburka pro strejdu,zazvonili jsme u něj nasedli do auta a jeli pro druhého strejdu. Jeli sme do Patřína,zaparkovali sme auto a šli si sednout ke strejdovi na zahradě.Tak jsme povídali a popíjeli do 20:00h. A jeli jsme do Nymburka kde jsme vysadili strejdu a jeli domů.

Jak jsem strávil prázdniny

7. září 2011 v 9:20 | Libor Novotný
První týden jsme jeli na Mystic cup sk8 cup2011.
Bylo to v Praze, závody se konaly od 10:00 do 13:00.
Trening jsme měli 60 minut, pak jeli junioři ty měli 1 minutu.
Pak jsme jezdili my. Já jsem měl taky 1 minutu. jednou jsem se tam vysekal při kickplipu přes 6 schodů. Pak ve 12:00 jsme dojeli to jsme si koupily pizzu. Ve 13:00 bylo vyhlašování první místo Ondřej Horehleď, druhý místo Martin Pek,
třetí místo Jakub Novák a já jsem byl 8. Pak jsem jezdil s nejlepším skejťakem.

Jak jsem strávil prázdniny 2

7. září 2011 v 9:13

Tak první týden prázdniny sem prožil tak že sem přišel domů pak sem nakou dobu stravil sezením na PC.
Za 2 týdny jsme pak jeli do zoo - byli jsme tam 2x, ze zoo jsme pak jeli na Ješted.
Potom jsme jeli do bazénu tam jsme byli do devíti pak jsme jeli domu a doma sem šel spát.
s Rodičema jsme byli v kině a koukali jsme na film Piráti z Karibiku na vlnách podivna no a pak jsme jeli domu a druhý den jsem jel na jezera.

Jak jsem strávil Prázdniny

7. září 2011 v 9:07 | Zdeněk Horký


Asi po čtyřech týdnech jsem jel na tábor Nežárka ten leží v Jižních Čechách. Byl sem tam na 2 týdny, bydleli jsme v dřevěných chatkách pro 5 osob.

Každý den tam bylo CTH to je celodenní táborová hra, bylo osm oddílů každý oddíl mezi sebou bojovali o body v CTH, dva týdny utekly jako voda.

Hned poslední den jsem jeli s rodiči pro novej vozejk za auto.

Výlet na pracák

5. dubna 2011 v 9:34 | David Ulrych
V pátek ráno jsem z Velkého Zboží nasedl na vlak směrem Nymburk.Setkal sem se s třídou na nádraží,šli jsme směrem pracák,přišli jsme nahoru jedna hezká holka nás přivítala,vybrali jsme si profesi mi ze Zdeňkem jsme si vybrali automechanika,asi pudu studovat do Mladé Boleslavi se Zdeňkem,nějaký chlap nám pustil kazetu s tím co nás čeká,vytiskl nám informace.Šli jsme na vlak a šli do školy.A moc se mi tam líbilo.

nepečená želva

22. září 2009 v 13:14 | Hanka a Kristýna
Protože máme školní svátek tak jsme udělaly želvy.
Daly jsme vařit mléko a když se vařilo tak jsme tam daly puding pak jsme to daly vychladit a daly jsme do mísy tvaroh s cukrem a vymyly jsme misky daly jsme do těch misek hmotu. 1) jsme skládaly kiwi 2) piškoty 3)puding s tvarohem 4)daly do ledničky a druhý den jsme to vykleply na talíře a ozdobovaly 1) hlavičku jako jablíčko 2) nohy jako banány 3) ocásek jako jablko do špičky 4) očička jako víno hroznové . No a takhle jsme udělaly 5 želv
s pozdravem a dobrou chuť .

1. školní týden je už za námi

5. září 2009 v 15:49 | III.B
Ptáte se, jak se nám vydařil třídní projekt "Já a moje nová třída"? Než bychom vám to dlouze popisovali, tak se přijďte podívat k nám do třídy na nástěnky. Tam se můžete dočíst, jací jsme a jaké bychom chtěli mít kamarády. Třeba právě ty jsi ten, koho hledáme do party!

Náš třídní projekt: Já a moje třída

3. září 2009 v 14:34 | III.B
Projektový týden na téma:

"Já a moje nová třída"

Už máme za sebou dva projektové dny, v kterých jsme se zaměřovali na to: Jaký jsem? A co dokážu? Jaké jsou kladné a záporné vlastnosti lidí. Ještě náš čeká poznat blíže své spolužáky (Kdo je můj kamarád?). Zatím nás to bavilo, tak uvidíme, zda tomu bude i zítra.
Jinak přejeme všem úspěšný a hlavně pohodový školní rok.

CHystáme se na projekty

15. května 2009 v 12:13 | Kuba Týřl
Dostali jsme za úkol napsat projekt.Z přírodopisu o různých soustavách lidského těla.Máme vypracovat na velký papír A3 vložit k projektu nějakou fotku nebo obrázek.Těšte se hotové práce uvidíte tady na blogu. Projekty budou k vidění na blogu již brzy.12.6.2009
 
 

Reklama