vzkazy

konec skoly....bazantnice

30. srpna 2011 v 11:33 | Lucka Mezykowska
Dnes...30.srpna.Usmívající se jsem delala reparat, a zatim semi vede!! ale presto ze jsem nebyla moc hodna..Smějící se tak jemito samozdrejme lito.Pani ucitelkam se omlouwam..jak sem se knim chovala atd..!!! omluvu doufam vezmou, prozila jsem i krasne chvile, nato nezapomenu ale jsem zase na 2 stranu rada ze odchazim..do nymburka na kuchar cisnik. z pozdravem Lucka

Olympijské hry ve škole

4. března 2010 v 13:32 | Jakub Týřl
24.3.2010 se bude na naší škole budou konat olympijské hry.
Žáci budou soutěžit v různých disciplínách.Na určitých stanovištích budou stát žáci druhého stupně kteří budou zapisovat body.Soutěžit se bude například v: hokeji, sjezdu, biatlonu, slalomu na kterých žáci budou získávat body.Na tři nejlepší čeká medaile.

Matějská pouť 29.3.2010

4. března 2010 v 13:31 | Martin Čemák
Matějská pouť 29.3 zveme vás na Matějská pouť. V Praze v Holešovicích je to zadarmo. Pouze pro specialní školy. Je tam krásně jsou tam atrakce:Ruské kolo a autodrom, řetízkoví kolotoč, mixér. Je to tam krutý zveme vás. Přijďte se svést. Jídlo tam není zadarmo musíte si to koupit za svoje peníze. Zveme vás přijďte se pobavit.

školní olympijské hry

4. března 2010 v 13:30 | martin
Školní "Olympijské hry"
24.3.2010 se koná školní olympijské hry.
Žáci budou obcházet stanoviště, kde budou starší žáci.
Starší žáci budou čekat až přijde dítě na stanoviště.
Žáci budou mít na sobě trika barevná.
Ta akce bude celý den a pak se vyhlásí nejlepší žák na čem byl nejlepší.A pak odejme všichni domu.

Matějská pouť

4. března 2010 v 13:29 | Libor Novotný
Matějská pouť Praha

29.3 se koná Matějská pouť.V Praze budou atrakce , které jsou zadarmo. Je to tam pěkné a jsou tam dobré atrakce .Překecejte všechny paní učitelky, aby jely na tu pouť.
Jsou tam atrakce kolotoč , mixér, řetězová dráha,
autodráha,vrtule,lavice, pojďte na atrakce až vám bude
špatně, tak budete házet kačery na lidi.

originální přaní

7. ledna 2010 v 13:34 | Libor a Luboš
Speciální škole přejí Luboš a Libor hodně štěstí a zdraví v novém roce 2010. A hodně vítězství ve fotbalu a hokeji. Přejeme i štěstí v lásce, sexu i milování a hodně peněz.
A méně nervů.

Přání

7. ledna 2010 v 13:16 | Petra a Ladislav
PF: 2010
Milí žáci, spoluobčané.
Špatný strašný rok 2010. Přejeme málo peněz a sexu . Nesplněné přání a porušené předcevzetí. Málo zdraví do důchodů.
Rozkopané silnice. Hodně bradavic a vší. Málo vlasů. Moře bezdomovců. Holkám přejem chlupaté záda. Spoustu smradu a zubního kazu, hodně spálenin od sluníčka, a ať vás v jezeře sežerou hadi, masožravé ryby a žraloci. Přejí Láďa a Petra


Přání od Davida

7. ledna 2010 v 13:11 | David Ulrych
Milí děcka a učitelé,přeji vám hodně zdraví,metrák mléka a cocacoly,hodně lásky a sexu,zdravé kosti,hodně dětí a milenců,hodně metalu a hudby.


David Ulrych

Podzimní prázdniny

15. října 2009 v 13:16 | Jakub Týřl Martin Trejbal David ,
Těšíme se na prázdniny

Těšíme se na 27.10.2009 kdy jede celá škola do Kolína do Aquaparku. Následující den je státní svátek, proto nejdeme do školy. A 28. 10.2009 nám konečně začnou podzimní prázdniny které ale trvají jen do 30.10.2009.Ale pak máme ještě dva dny víkend.

Nová želva

15. října 2009 v 13:14 | Martin Petra David
NOVÁ ŽELVA VE TŘÍDĚ III.B
Na začátku měsíce Říjen přinesla žákyně Tereza Prchlíková želvu
která dostala jméno Jůlie. Nyní je Julča ve třídě III.B
spolu se želvou, která se jmenuje Boule. Jsou spokojený a štastný.

1. září

1. září 2009 v 20:22 | L.Ř.
AHOJ všichni školou povinní žáci (i pracující učitelé),

máme za sebou první školní den letošního roku a před sebou nový školní rok. Přejme si aby byl pro nás všechny z Bažantnice veselý, užitečný, inspirující a ....

jaký ho ještě chcete mít? Pomozte mi to ,prosím, doplnit....

Poděkování

12. června 2009 v 13:58 | L.Ř.
Děkuji osmákům a deváťákům za zpracování a prezentování závěrečné práce z přírodopisu na téma orgánové soustavy lidského těla. Všichni pracovali s velkým nasazením a snahou. Na výsledky se můžete podívat v galerii V.B.
Lenka Říhová

Malá technická poznámka

19. května 2009 v 14:31 | L.Ř.
Zdravím spolupracovníky - přispěvatele. Protože jste v poslední době dost aktivní , a to jsem ráda, zkusila jsem pro větší přehlednost srovnat články do různých rubrik. V pravém boxu vidíte, jaké rubriky to jsou. Když budete psát článek, stačí pod název článku vybrat z nabídky příslušnou rubriku. Přeju hodně dalších nápadů ke psaní a těším se na další přispěvatele.

jen tak...

1. dubna 2009 v 21:10 | Žofka
Když jako poslední opustí školu paní uklízečky, bývá nám trochu smutno. Naštěstí je tady spoustu zábavy - třeba počítače. A tak jsme pro vás něco namalovaly a tady to máte.
Žofka a Dračice

kdo to chce zkusit, přihlaste se v komentáři (i se svou mailovou adresou), ozveme se...

Matějská pouť

1. dubna 2009 v 11:20 | VIII.A
V pondělí 23.3.2009 jsme byli na Matějské pouti. Podívejte se jak jsme si to užili...

Oblíbené stránky

13. března 2009 v 21:47 | L.Ř.
Zdravím aktivní i zatím neaktivní přispěvatele.
V pravém sloupci přibyly odkazy na oblíbené stránky. V rubrice - nastavení - položky menu - oblíbené stránky, můžete přidat další, často vámi navštěvované nebo jinak oblíbené (třeba hry nebo zajímavosti). Já vím, že osmáky baví hry na procvičování mozku, tak teď stačí kliknout a jste tam. Kdo tam půjde poprvé, poraďte se s nimi, jak na to. Není to česky , tak ať vás to neodradí. Jsou tam i moc hezké puzzle. L.Ř.

Pro koho

13. února 2009 v 13:39 | Lenka Říhová
Vítám Vás na blogu ŽÁCI ŽÁKŮM O ŽÁCÍCH, který je určený všem dětem, mládeži i dospělým ze ZŠ U Bažantnice v Poděbradech. Chcete se stát přispěvatelem nebo spolutvůrcem? Naučit se psát a publikovat na webu články a fotografie? Mými spolupracovníky se může stát celá třída společně i jednotlivci. Napište do okénka - zpráva autorovi- nebo na mailovou adresu: 2lenkari@gmail.com

Těším se na spolupráci.

 
 

Reklama